ana sayfa | iletişim 

2008 Piknik Şenliği


2008 PİKNİK ŞENLİĞİ

Karayakup köyü'nün geleneksel pikniği Alemdağı nişantepe yıldırım  piknik alanında yapıldı Davul Zurna ile başlayan pikniğimiz Minik folklör'cülerimizin gösterisi Afacan Çocuklarımızın İstiklal marşı ve şiirleri ile devam ederek Onur Bozatlı,Nazmi Can  ve bir çok yöresel sanatcılarımızın katılımı ile 2008 Karayakup köyü pikniğimiz çoşku içerisinde yapılmıştır.emeği geçen yönetim kurulu üyelerine karayakup köyü adına teşekkür ederiz.

Karayakup köyümüzün dernek başkanı İsmil Şenses'in yaptığı açılış konuşması'nda 
geçmiş yönetimlere ve hayırsever köylülerimize teşekkür etmeden Beyler biz bakkal defteri tutmuyoruz.?Profösyönel ? dernek defteri tutuyoruz? her şeyimiz faturalıdır ?
demiş ve günün önemine değinerek konuşmasını tamamlamıştır.Derneğimizin şu anki başkanının bu konuşmasına geçmiş yönetimler ve başkanlar adına ( çünkü pikniğimizde hiç bir başkan yoktu ) söz isteyen sn.Asalet Uğur bey söz alarak şöyle konuşmuştur.
Sn.Misafirler ve sn. karayakuplular geleneksel olarak yapıla gelen bu yılkı piknik şenliğimize hoş geldiniz.Derneğimizin şu anki başkanının konuşmasını dinlediniz geçmiş yönetimlerde muhasipolarak bulundum ve derneğimizin son yapılan kongresinde Allah'a şükür köyümüzün yarısının oyunu aldım İsmail bey geçmiş yönetimler bakkal defteri tuttular diyor ğeçmiş yönetimlerin bakkal defterinin hesabı işte burada
( Dernek binamızın asılı duran resmini göstererek.) Biz bakkal defteri ile bunu yaptık sizlere bıraktık bakalım market defteriniz ve proföyönel dernek defterinizle sizler ne yapacaksınız.?Beş aydır daha dernek binamızın bodrum katının sıvasını yapamadınız
Ben buradan geçmiş başkanlarımız olan İsmet Alkan'a,kurucu başkanımız Yüksel Aydın'a,köyümüze büyük hizmetleri olan İrfan Aydın'a Sn.Ağalarımız Yaşar Macit ve Hakkı Arslan abilerime köyümüze emeği geçmiş olan tüm köylülerimize geçmiş yönetimler ve başkanlar adına teşekkür ederim
hepsinden Allah razı olsun demiştir.

ETKİNLİKLER
Derneğe gelir amaçlı 500 adet şapka satılmıştır şapka geliri olarak  Beş adette açık artırma usulü ile koç satılmıştır geliri derneğe kayıt edilmiştir.
Sn Hakkı Arslan ağamız ağalığa devam diyerek derneğimizin ve köyümüzün medari iftiharı olduğunu bir daha göstermiştir teşekürler sayın ağam ALLAH RAZI OLSUN.


Pikniğimize gelen misafir konuşmacılar günün önemine değinerek pikniğimizi düzenleyen dernek yönetim kurulu üyelerini ve karayakup köyümüzün birlik ve beraberliğini kutlamışlardır.

Haber karayakuplular.com site admini

Nejdet Tepe 15/06/2008

Görüntüler için tıklayınız http://www.karayakuplular.com/default.asp?MID=37&SubID=307

 


Bilgi eksikliği ve hata varsa düzeltmek ve bilgi eklemek için nejdettepe@karayakuplular.com adlı adrese yazabilirsiniz.

 

 

 
Uyarı : (!!!) Herhangi bir ortamda gerek Resimlerimizin gerekse site içeriğimizin, izinsiz kullanılmasi halinde gerekli tüm yasal işlemlere başvurulacaktır.
Web sitemiz sayın Necdet TEPE tarafindan tasarlanmıştır.

http://www.sevdacicek.com    http://www.karayakuplular.tr.gg  )

IP Adresiniz: 3.215.182.36

Hava Durumu 
 
Karayakup köyü için yapılan bu site çalışmalarını nasıl buluyorsunuz?
Pek iyi
İyi
Normal
Kötü
Çok kötü
 
 

 
 
Karayakup köyü derneği çalışmalarını nasıl buluyorsunuz
Çok Başarılı
İyi
Orta
Vasat
Vasatın Altında
 
 

Ziyaret İstatistiği
Bugün : 328
Dün : 562
Toplam : 2.151.534
09.12.2019 15:19:26

Ziyaretçi Defteri
Adınız Soyadınız *
E-mail adresiniz *
Mesajınız *