ana sayfa | iletişim 

2007 Piknik görüntüleri


2007 Piknik görüntüleri

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

2007 Piknik şenliğimiz Çoşku ile yapıldı

2007 Piknik şenliğimiz Samandra bizimvadi piknik alanınında davul zurna çalması ve karayakupluların horon oynamaları ile başlamıştır
Başkan irfan aydın'ın hayırlı olsun ve hoş geldin konuşması ile devam etmiştir.
Köyümüzün ve derneğimizin resmi web sitemizin kurucusu ve yöneticisi olan sn.Nejdet tepe'nin Web sitesi ve sms.sistemi olan toplu mesaj sistemi hakkındaki bilgilendirici konuşmayla devam etmiştir.
Karayakuplu Çocuklarımızın İstiklal marşını ve şiirler,türküler okumaları köyümüz çocuklarının ne kadar yetenekli olduklarını ortaya koymuştur
Metin korkmaz ve Cemal çeler'in güzel sesleri ile pikniğimize renk katmışlardır.
Derneğimizin gelir ve piknik masraflarını karşılama amaçlı hediye çekilişi 3000 adet olarak alınan çikolatalar numaralandırılıp 2545 adedi satılmıştır hediye çekilişine bu kadar çok yoğunluk olması karayakupluların birbirlrini ne kadar çok sevdiğini ve birbirlrine nekadar çok bağlı olduklarını ortaya koymuştur.
Satılan çikolataların üzerlerinde olan numaralara hediye çekilişi yapılmış ve çekiliş hediyesi olan kol saatleri,çeşitli boylarda bisikletler,çocuk küvetleri,müzik setleri,82 ekran tv.olarak sunulmuş ve çekilişler yapılmıştır çekiliş sonucunda 82 ekran tv.ve birkaç parça çekiliş hediyesi sahibini bulamamıştır ama kalan 555 adet çikolata daha vardır
Bu hediyelerin numaraları bu kalan çikolataların içerisindedir.kalan çikolatalar günün Ağası seçimi olarak açık artırmaya konulmuş ve günün Ağası Sn.Ahmet Şahin olmuştur.
Ağalığın hayırlı olsun sn. Ahmet şahin bey.sağ ol var ol.                             

 03/06/2007   

dernek Yönetim kurulu üyeleri                dernek onursal başkanları

  

Horoncular

 

Ağalık seçimi

 

Ağalık seçimi için irfan aydın beyin konuşması


Değerli komşular Ağalık seçimi bu yılda yapmayacağız çünkü bizim ağamız bir karayakup köyümüzün değil tüm sivasımızın vede gönlümüzün ağasıdır Biz yönetim olarak sizlerin bizlere olan güveninize inancımızdan dolayı yönetim kurulu kararımızla bu yılda ağalık seçimi yapmıyoruz. Çünkü bizlerin ve derneğimizin her türlü ihtiyacını sn. ağamız Hakkı arslan bey karşılıyor yani açıkcası  isteyin benden ne isterseniz diyor 
ben sizlerin ve köylülerimin her zaman yanınızdayım diyor onun için biz yönetim olarak sizin adınıza Sn. ağamız sen bizim gönlümüzdeki ağa değil tüm sivasın ağasısın sen karayakup köyünü gururla temsil ediyorsun ağam ağalığın hayırlı olsun.

Sn. Ağamız Hakkı arslan bey'in teşekkür konuşması


Piknik şenliğimiz hepimize hayırlı olsun inşaallah daha güzel ve hayırlı günlere hep birlikte ulaşacağız.
Saygıdeğer köylülerim ben ağalık yarışının bir açık artırma yarışı olmasını istemiyorum ne ihtiyacınız varsa lütfen söyleyin ben her zaman sizlerin yanındayım Szlerin bana olan saygı ve sevgisinden her zaman gurur duydum ve duyuyorum.taahhüt ettiğim her miktarı evvel allah çeketimi satar gene öderim ben sizleri ve köyümü ata topraklarımı çok seviyorum hepiniz allaha emanet olun.

Katılan Misafirler

Sevgili karayakuplular  2007 Geleneksel Piknik şenliğimiz 03/06/2007 pazar günü Samandra Yakacık yolu üzerinde bulunan Vadi park piknik alanında büyük bir katılım ve çoşku ile yapılmıştır.Günün önemine değinen değerli misafirlerin konuşmaları bizleri çok onurlandırmış  bahtıyar ve memun etmiştir.
 Piknik şenliğimize katılım'larından dolayı Sayın Ağamız Hakkı Arslan beye,Bizim vadi federasyonu başkan sn.Av.Ali yüksel bey, Suşehri dernek başkanı sn.Celal deniz beye,suşehri derneği ikinci başkanı sn.Faruk uğur beye,Akıncılar dernek başkanı sn.Salih aydın beye,istanbul sivaslılar derneği başkanı sn.Abdurrahman yeşilyurt beye, gölova vakfı ikinci başkanı sn.Adnan akça beye, yöremiz köy dernek başkanlarına ve yönetim kurul'larına,samandra belediye başk.sn.Yusuf büyük beye samandra belediyesi meclis üyesi sn.Osman ocak beye,yenidoğan belediye başkan sn.Hakan örüng beye,Ümraniye belediyesi meclis üyemiz Özkarayakuplu sn.Murat aydın beye, Milletvekili adaylarımız sn.Ali Turan beye ve Sn. Sadi Özata beye,yöremiz işadamları ve sanatcılarımız Yasin baslan,Harun kaya,cenay aslan,Dursun bedirhan,diğer katılan sanatcılarımız ve istiklal marşımızı okuyan şiirler söyleyen küçük çocuklarımıza ,Susehri folklör ekibine Kelkit Mengüt köyü sitesi editörü sn.Necmettin Akar beye,Adını sayamadığımız daha nice değerli konuklarımıza ve tüm karayakuplu'lara,Karayakup köyü adına çok teşekkür ederiz.
 

  Karayakup köyü Dernek yönetim kurulu  03/06/2007   

TEŞEKKÜR 

Piknik sponsorlarımız olan  faruk uğur ve kardeşlerine,yaşar macit ve kardeşlerine, Nejdet Tepe 'ye  piknik şenliğimize getirdikleri suşehri folklör ekibi ve sanatcılar için teşekkür ederiz.

karayakup köyü dernek yönetim kurulu           03/06/2007


SAMANDRA VADİPARK PİKNİK ALANINDA İLK PİKNİK YAPILDI

Vadi Park'ta İlk Piknik 3 Haziran da Yapılıyor. 20.05.2007 pazar günü 450 kişinin katıldığı kahvaltıda Samandra Belediye başkanı sayın Yusuf Büyük Maltepe Belediye Başkanı Fikri Köse ve Yenidoğan Belediye Başkanı Hakan Örüng, Suşehri,Akıncılar,Gölova,Koyulhisar İlçe ve köy dernek başkanlarının yanı sıra Sivas Platformu yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile  yapılan sabah kahvaltısında  tanıtılan Vadi Park tüm Sivas ve İstanbullu hemşehrilerimizin hizmetine giriyor. Vadi Parkta çok amaçlı kültür merkezi yapılması düşünülüyor . Vadi Parkta aynı anda 3 ayrı bölgede piknik yapma olanağı vardır. Ayrı bölgelerde 12 adet bayan ve erkek  tuveleti kullanma suyu istenildiğinde yemek ve diğer hizmetler verilecektir.  İlk pikniği yapacak olan Gölova Karayakup köynün pikniği ile hizmete girdi yöremize ve vadimize hayırlı olsun.

Nejdet Tepe 03/06/2007


Bilgi eksikliği ve hata varsa düzeltmek ve bilgi eklemek için nejdettepe@karayakuplular.com adlı adrese yazabilirsiniz.


 

 
Uyarı : (!!!) Herhangi bir ortamda gerek Resimlerimizin gerekse site içeriğimizin, izinsiz kullanılmasi halinde gerekli tüm yasal işlemlere başvurulacaktır.
Web sitemiz sayın Necdet TEPE tarafindan tasarlanmıştır.

http://www.sevdacicek.com    http://www.karayakuplular.tr.gg  )

IP Adresiniz: 34.204.168.209

Hava Durumu 
 
Karayakup köyü için yapılan bu site çalışmalarını nasıl buluyorsunuz?
Pek iyi
İyi
Normal
Kötü
Çok kötü
 
 

 
 
Karayakup köyü derneği çalışmalarını nasıl buluyorsunuz
Çok Başarılı
İyi
Orta
Vasat
Vasatın Altında
 
 

Ziyaret İstatistiği
Bugün : 529
Dün : 584
Toplam : 2.232.665
27.05.2020 19:38:37

Ziyaretçi Defteri
Adınız Soyadınız *
E-mail adresiniz *
Mesajınız *