ana sayfa | iletişim 

Site kuralları


GERÇEK KARAYAKUPLULARIN BULUŞMA PLATFORMU !..

Karayakup Köyü web sitesi köyümüzün tanıtım eksikliğini gidermesi ve sağlılklı bir şekilde köyümüzde ve gurbette bulunan insanlarımızın birbirlerini tanımaları Anlamaları hasret gidermeleri ve yeni genç neslimizin tarih,kültür,örf,adet geleneklerini öğrenmeleri ve yaşatmaları açısından gerekli olan sanal ortamından yararlanmaları için gerekli olduğunu düşünüyoruz.Web sitemizin bazı eksiklikleri vardır bu eksiklikler tabiki sizlerden gelenlerle doldurulacaktır.benim bildiklerim ve imkanlaımla bu siteyi yaptım bazı kişilerin resim ve bilgi eksikliği olabilir bu sizlerden gelenlerle dolacaktır bu site bütün karayakupluların sitesidir.herkese açıktır sitenin kurallarına uyan kişilere ve kişilik haklarına saygılı ( özellikle ziyaretci defterindeki yazılarınızda ) her yazı ve konuyu ilanları duyuruları,haberleri,resimlerinizi ve katagori içeriklerini sizler gönderin yayınlamak bizlere düşşün.ziyaretci defteri ve diğer katagori için isimsiz ve kimden geldiği belli olmayan yazılar dikkate alınmayacaktır.

Nejdet tepe 01-05-2005


SİTEMİZ KÖYÜMÜZÜN VE DERNEĞİMİZİN DÜNYAYA AÇILAN KAPISI VE YAYIN ORGANIDIR


Derneğimiz siyasî bir hedef gütmez ve siyasi bir amaç taşımaz. İnsanlar arasında zengin, fakir, sülale, ırk, dil, din ve mezhep ayrımcılığı yapmaz.

Dernek sitesi olarak, birinci hedefimiz, köyümüz insanları arasında içtimai dayanışmayı  tesis ve temin etmektir. İkinci olarak, köyümüzün ve çevre köylerimizin, her nerede olurlarsa olsunlar, daha iyi şartlarda birbirleri ile dayanışma içinde yaşamalarını sağlamak; maddî ve manevî yardımlarda bulunmak ve sesleri olmaktır.

Genel olarak, bu site, insanî ilişkileri yeniden canlandırma; gurbet hayatının yükünü bir nebze olsun azaltma; yeni nesil ile eski nesli bir potada tutma ve geleneksel eğitim yolunu açma; her türlü şartlarda ve durumlarda manevî-maddî dayanışmayı sağlama; yok olmaya yüz tutan değerlerimizi açığa çıkarma ve bu kıymetleri sahiplenip yeniden yaşama ve yaşatmaya çağırma köyümüz insanlarının yapıcı ve birleştirici olmasını sağlama hedefini taşır.

Site, üyelerinin görüşlerine ve eleştirilerine açıktır ancak, ideolojik saplantılara ve çekişmelere, insanları rencide edici ve aşağılayıcı ifadelere kesinlikle izin vermez.

Sitemiz ayrıca, sitede yayınlanacak mesajların, haberlerin, bilgi ve bilgi içeriklerinin anılar,hikayeler,makaleler,siirlerin,Türk Milleti’nin maddî ve manevî değerlerine aykırı olmamasına özen göstermeyi, Türkçe’nin düzgün ve doğru kullanımını,  özellikle yazım hataları yapmamalarını (büyük harfle yazım eksik harfle yazım argo cümleler kullanma vs.) bütün ziyaretçilerinden bekler.

Site kapsamında sitenin bireyselleştirilmemesini, site içeriğinin sürekli güncellenmesini, sizlere, taahhüt eder.

Saygılarımızla.

DERNEK YÖNETİM KURULU

01-05-2005


 
Uyarı : (!!!) Herhangi bir ortamda gerek Resimlerimizin gerekse site içeriğimizin, izinsiz kullanılmasi halinde gerekli tüm yasal işlemlere başvurulacaktır.
Web sitemiz sayın Necdet TEPE tarafindan tasarlanmıştır.

http://www.sevdacicek.com    http://www.karayakuplular.tr.gg  )

IP Adresiniz: 34.204.168.209

Hava Durumu 
 
Karayakup köyü için yapılan bu site çalışmalarını nasıl buluyorsunuz?
Pek iyi
İyi
Normal
Kötü
Çok kötü
 
 

 
 
Karayakup köyü derneği çalışmalarını nasıl buluyorsunuz
Çok Başarılı
İyi
Orta
Vasat
Vasatın Altında
 
 

Ziyaret İstatistiği
Bugün : 393
Dün : 584
Toplam : 2.232.529
27.05.2020 18:58:41

Ziyaretçi Defteri
Adınız Soyadınız *
E-mail adresiniz *
Mesajınız *