ana sayfa | iletişim 

Kutlama


 

 

BERAT KANDİLİ'NİZ KUTLU OLSUN

Berat Kandilinizi kutlar bu mübarek gecenin islam alemine hayırlar getirmesini Cenab-ı hak (C.C.)tan dilerim. Bu günlerin feyzi üzerimize, rahmeti geçmişimize, bereketi evimize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Berat Kandiliniz mübarek olsun

04.08.2009  Site Adminini

MİRAÇ KANDİLİ'NİZ KUTLU OLSUN

Miraç Kandilinizi kutlar bu mübarek gecenin islam alemine hayırlar getirmesini Cenab-ı hak (C.C.)tan dilerim. Bu günlerin feyzi üzerimize, rahmeti geçmişimize, bereketi evimize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Miraç Kandiliniz mübarek olsun

18.07.2009  Site Admini

 

 

Mevlid kandili

 8 Mart 2008 Pazar günü kutlayacagımız Mübarek Mevlid kandili'nizi kutlar bu mübarek gecenin insanlık alemine hayırlar getirmesini Yüce Mevla'dan (C.C.) diler hayır ve dualarımızın Cenab-ı hak'tan (C.C.) kabulünü temenni ederim.

 

Site Admini

Yeni Yılınızı en iyi dileklerle kutlar Yeni yılın sağlık,mutluluk,başarı ve hayır getirmesini Cenab-ı Allah`tan (C.C.) diliyoruz. Site Admini 27 / 12 / 2008

 

CUMHURİYET 

Cumhuriyet, cumhuriyet, en güzel şey hürriyet
Nice zahmet, nice emek verdi sana bu millet!
Gazimizin sen en büyük yadigarısın bize
Nice zahmet, nice emek verdi sana bu millet!
 
Dalgalansın her tarafta şanlı Türk'ün bayrağı
Korumaktır ve yüceltmektir azmimiz bu toprağı!
Bu vatan hiç sensiz olmaz, ey güzel cumhuriyet
Milletim öyle demiştir ; ya ölüm, ya hürriyet!

Benim saygı değer köylülerim ve hemşehrilerim

Şimdiden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınızı kutlar Aileniz ve çocuklarınızla birlikte hayırlı,sağlıklı,mutlu,huzurlu hürriyet içerisinde bir yaşam geçirmenizi Yüce Mevlam (C.C.) 'dan dilerim.

                                                                                                   Site Admini

 13/10/2008

Tüm hemşehrilerimizin ve karayakup köylülerimizin Ramazanı şerif'leri hayırlı olsun Şimdiden Mübarek Kadir gecesi'ni ve Mübarek Ramazan bayramınızı kutlar İslam Dünyasına ve Türklük Alemine hayırlar getirmesini,temenni eder Yaptığımız  ibadet'lerimizin  CENAB-I HAK ( C.C. ) katında kabul edilmesini dileriz.

Site Admini 01/09/2008

 

MÜBAREK KADİR GECENİZ KUTLU OLSUN

Mübarek Kadir gecenizi kutlar bu mubarek gecenin İslam Alemine ve Türk Ulusuna  hayırlar getirmesini Yüce Mevla (C.C.)temenni ederiz.........Site Admini

 

 

BERAT KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN

Saygıdeğer karayakuplular ve saygıdeğer kıymetli hemşehrilerimiz 16Agustos`u 17 Agustos`a bağlayan gece Berat kandili`dir Allah`ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Berat Kandiliniz kutlu olsun..

SİTE ADMİNİ 14/08/2008

 

MİRAÇ KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN

Saygıdeğer karayakuplular ve saygıdeğer kıymetli hemşehrilerimiz 29 temmuz`u 30 temmuz`a bağlayan gece Miraç kandili`dir Allah`ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Miraç Kandiliniz kutlu olsun..

SİTE ADMİNİ 27/07/2008

 

REGAİP KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN

Saygıdeğer karayakuplular ve saygıdeğer kıymetli hemşehrlerimiz Bu gece Regaip kandili Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla`ya sunacağı ve O`nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Regaip Kandiliniz hayırlı ve kutlu olsun!

 SİTE ADMİNİ / 03/07/2008

 

 

Tüm köylülerimizin yeni yılını kutlar 2008 yılının islam ve insanlık alemine  hayırlara vesile olmasını Cenab-ı hak (C.C.) den niyaz ederiz.

Karayakupköyü derneği yönetim kurulu   27/12/2007

 

 

 Tüm Köylülerimizin Kurban bayramını kutlar Kurbanlarımızın ve dualarımızın Yüce Allah(C.C.)den kabul etmesi temennisile huzur dolu hayırlı bayramlar dileriz.Bayramlaşmamız kurban bayramının 3.günü saat 12,00 de Dernek binamızda yapılacaktır.Tüm Karayakup`luları bekliyoruz.

Karayakup köyü derneği yönetim kurulu   13/12/2007

 

 

Tüm karayakupluların,yöremizin ve islam aleminin mübarek ramazan bayramını kutlarbu mübarek bayramın islam alemine ve insalığa hayırlara vesile olmasını yüce allah (C.C.)den dileriz

Karayakup köyü derneği yönetim kurulu 12/10/2007

 

 

Yüce Ulusumuzun Cumhuriyet bayramını kutlar Şehitlerimize yüce Allah ( c.c. ) tan rahmet Şehit ailelerimize ve türk ulusuna sabırlar diliyoruz.

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

Karayakup köyü derneği yönetim kurulu  27/10/2007

 

 

Bayramlar berekettir,umuttur,özlemdir,yarınlar niyettir,niyetleriniz ve dualarınız kabul olsun  sevdikleriniz hep sizlerle olsun bayramınız hayırlı ve kutlu olsun.

Karayakup köyü derneği yönetim kurulu   12/10/2007
 

 

Tüm islam alemi'nin Mübarek kadir gece'sini kutlar İslam alem'ine ve insanlığa hayırlara vesile olmasını yüce mevlamızdan ( C.C. ) dileriz.

Karayakup köyü derneği yönetim kurulu 07/10/2007

 

   

Yüce türk Ulus'unun 30 ağustos zafer bayramını kutluyor şehitlerimize allah'tan rahmet yüce milletimize ve ordumuza nice zaferler diliyoruz.

karayakup köyü dernek yönetim kurulu 30/08/2007

 

Mübarek gecelerimizden Biri olan beraat kandilini bu gece tüm islam alemi ile birlikte kutlamlış olacağız bu mübarek gecenin tüm islam alemine ve insanlığa hayırlı ve bereketli günler getirmesi dileklerimizle beraat kandilinizi kutluyoruz.

   Beraat kandili detayları için aşağıdaki linki tıklayınız.    

 Karayakup köyü dernek yönetim kurulu  27/08/2007

 

 

10 Ağustos 2007 Cuma gününü Cumartesiye bağlayan gece Peygamberimizin bütün insanlığı temsîlen Cenab-ı Hak’kın yüksek huzuruna kabulü anlamına gelen kutlu Miraç gecesini yeniden idrak etmiş olacağız.Allah'ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece olan bu bereketli gecede bir yıllık yaşantımızı, ibadetlerimizi ve iyiliklerimizi iyi düşünecek ve ona göre hayatımıza çekidüzen vererek samimi bir teslimiyetle nefis muhasebesine gireceğiz. Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Miraç Kandiliniz mübarek olsun!        

Karayakup köyü dernek yönetim kurulu   09/08/2007

 

 

Mübarek regaip kandilinizi kutlar bu mübarek gecenin sağlık,mutluluk,başarı ve huzur getirmesini Cenab-ı hak'tan (C.C) dileriz.

     Karayakup köyü dernek yönetim kurulu   19/07/2007

 

 

               

19 MAYIS GENÇLİK ve SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN

Karayakup köyü dernek yönetim kurulu   

16/05/2007 

 
     

 

Annelerin en güzeli, Sensin, benim güzel annem. Ilık esen bahar yeli, Sensin, benim güzel annem. Güneş yüzlü, altın kalpli, Ağır başlı, tatlı dilli, Meleklerin eşi sanki Sensin, benim güzel annem. Açan çiçek, çağlayan su, Gülümseyen engin duygu, Evimizin mutluluğu Sensin, benim güzel annem.  TÜM ANNELERİMİZİN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLU OLSUN.......

 Karayakup köyü dernek yönetim kurulu   

13/05/2007

 

 

Mubarek mevlid kandilinizi kutlar Mevlid kandilinin turk dunyasi ve islam alemine hayirlara vesile olmasini Cenabi ALLAH'tan temenni ederiz.

Karayakup köyü dernek yönetim kurulu   

 

 

 

Türk Dünyası`nın 21 Mart 2007 nevruz ( BAHAR )bayramını kutlar bu bayramın türklük,islam alemine esenlik ve aydınlık günler getirmesini yüce Allah`tan dileriz.

 Karayakup köyü dernek yönetim kurulu   

20/03/2007

 

 

18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi'nin 92. yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü'nü kutlar türk milletine şanlı ordu'muza ve kahraman mehmetcik'lerimize daha nice zaferler dileriz.                               

Karayakup köyü dernek yönetim kurulu   

 17/03/2007

 

 

HAYIRLI OLSUN

Sayın dursun bedirhan kardeşimiz Köyümüzün ender yetiştirdiği insanlardan biri olarak yapmış olduğunuz www.dursunbedirhan.net web sitenizi ve radyo yayınınızı tüm karayakuplular adına şahsınızda tebrik eder başarılarınızın daim olmasını yüce mevlamızdan dileriz....

                                                       Karayakup köyü dernek yönetim kurulu   

13/11/2006

 

Sayın kaymakam`ımız Gölova`ya hoş geldiniz. karayakup köyü adına Yeni görev yerinizin hayırlı olması dileklerimizle başarılarınızın devamını diler saygılarımızı sunarız. yeni görev yeriniz hayırlı olsun                         

Karayakup köyü dernek yönetim kurulu   

25/10/2006

 

Yeni Gölova Kaymakamımız Sayın Kadir EKİNCİ ye Hoş geldiniz diyor saygılar sunuyorum...Eyüp AKÇA                                                                         

25/10/2006

 
Uyarı : (!!!) Herhangi bir ortamda gerek Resimlerimizin gerekse site içeriğimizin, izinsiz kullanılmasi halinde gerekli tüm yasal işlemlere başvurulacaktır.
Web sitemiz sayın Necdet TEPE tarafindan tasarlanmıştır.

http://www.sevdacicek.com    http://www.karayakuplular.tr.gg  )

IP Adresiniz: 3.214.224.224

Hava Durumu 
 
Karayakup köyü için yapılan bu site çalışmalarını nasıl buluyorsunuz?
Pek iyi
İyi
Normal
Kötü
Çok kötü
 
 

 
 
Karayakup köyü derneği çalışmalarını nasıl buluyorsunuz
Çok Başarılı
İyi
Orta
Vasat
Vasatın Altında
 
 

Ziyaret İstatistiği
Bugün : 105
Dün : 179
Toplam : 2.178.207
20.02.2020 12:12:51

Ziyaretçi Defteri
Adınız Soyadınız *
E-mail adresiniz *
Mesajınız *